Paylaş
GangsterProject Gangster Project
aboneler
17,450
Video görüntüleme
11,562,897
Video sayımı
235
Kategori
Youtuber beri
2011
Eğer isterseniz, paylaşmak

GangsterProject Youtube kanalı istatistikleri

GangsterProject
aboneler
17,450
Video görüntüleme
11,562,897
Video sayımı
235
Son 30 gün içinde tahmini kazançlar
€ 966 - € 5.8K
119
son 7 günler
aboneler
510
son 30 günler
1,530
son 90 günler
671,363
son 7 günler
Video görüntüleme
2,877,270
son 30 günler
8,631,810
son 90 günler
tarih Video görüntüleme Tahmini Kazanç
29.01.2017 Sun +95,909 € 32 - € 193
28.01.2017 Sat 0 € 0 - € 0
27.01.2017 Fri +118,723 € 39 - € 239
26.01.2017 Thu +121,897 € 40 - € 245
25.01.2017 Wed +123,196 € 41 - € 248
24.01.2017 Tue -324,534 € -109 - € -654
23.01.2017 Mon +165,670 € 55 - € 334
22.01.2017 Sun +779,417 € 261 - € 1.57K
21.01.2017 Sat 0 € 0 - € 0
20.01.2017 Fri +162,109 € 54 - € 326
19.01.2017 Thu +103,570 € 34 - € 208
18.01.2017 Wed +133,413 € 44 - € 269
17.01.2017 Tue +2,409,686 € 809 - € 4.86K
09.01.2017 Mon +526,349 € 176 - € 1.06K