Paylaş
SAE İstanbul Sae İstanbul
aboneler
1,340
Video görüntüleme
311,961
Video sayımı
98
Kategori
Youtuber beri
2011
Eğer isterseniz, paylaşmak

SAE İstanbul Youtube kanalı istatistikleri

SAE İstanbul
aboneler
1,340
Video görüntüleme
311,961
Video sayımı
98
Son 30 gün içinde tahmini kazançlar
€ 0 - € 1
0
son 7 günler
aboneler
0
son 30 günler
-10
son 90 günler
211
son 7 günler
Video görüntüleme
601
son 30 günler
2,139
son 90 günler
tarih Video görüntüleme Tahmini Kazanç
09.04.2021 Fri +601 € 0 - € 1
20.03.2021 Sat +236 € 0 - € 0
12.03.2021 Fri +186 € 0 - € 0
06.03.2021 Sat +273 € 0 - € 0
24.02.2021 Wed +335 € 0 - € 0
14.02.2021 Sun +215 € 0 - € 0
06.02.2021 Sat +293 € 0 - € 0
28.01.2021 Thu +2,919 € 0 - € 5
09.11.2020 Mon +243 € 0 - € 0
31.10.2020 Sat +221 € 0 - € 0
24.10.2020 Sat +138 € 0 - € 0
18.10.2020 Sun +254 € 0 - € 0
08.10.2020 Thu +260 € 0 - € 0
30.09.2020 Wed +214 € 0 - € 0